CEJCH

Restaurace a venkovní gril

Užijte si stolování v jedinečné atmosféře naší restaurace CEJCH v srdci Českého ráje. Vaříme z pečlivě vybraných surovin od regionálních zemědělců a místních farmářů. Kombinací velmi kvalitních ingrediencí a umění našich kuchařů vzniká zcela nepopsatelný gastronomický zážitek! Náš jídelníček Vás nikdy nebude nudit.

Chcete se svými blízkými strávit okamžiky plné pohody při různých příležitostech? Připravíme Vám snídani, brunch, coffee break, oběd, občerstvení na párty, rodinnou oslavu, svatbu, firemní akci nebo pro jakoukoliv jinou příležitost v našem rekreačním areálu.

PLÁNOVANÉ AKCE

Níže naleznete seznam nejbližších akcí v našem rekreačním areálu. Otevírací doba restaurace je nyní pátek až neděle 11:30-20:00.

 • 27. 3.-
  2. 4.
  Vždy od 11:30 do 20:00.

  Školení zaměstnanců

  V týdnu 27. 3. - 2. 4. bude v rekreačním areálu CEJCH probíhat rozsáhlé školení zaměstnanců zaměřené na speciální dětské pobyty. Rekreační areál s restaurací proto nebude pro veřejnost otevřen.

 • 2.-4. 6.
  7:30 až 22:00

  STAFFBULL CAMP 2023

  Přijeďte navštívit třetí ročník jedinečného kynologického víkendu v Českém ráji! Českomoravská kynologická akademie v našem areálu organizuje speciální víkend pro plemeno stafordšírský bulteriér - výstavy, sportovní a výcvikové odpoledne, semináře, besedy a mnoho dalšího.

11:30 - 20:00

Fotogalerie

Restaurace CEJCH
Restaurace CEJCH
Restaurace CEJCH
Restaurace CEJCH
Restaurace CEJCH
Restaurace CEJCH
Restaurace CEJCH

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

.